Dlaczego warto nas wybrać?

PROFESIONALNY PERSONEL MEDYCZNY

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych pielęgniarek i lekarzy, specjalistów w zakresie rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, reumatologicznej i medycyny sportowej na najwyższym poziomie. Ponadto oferujemy usługi fizjoterapeuty, logopedy, psychologa, dietetyka oraz terapię zajęciową.
Personel wykazuje troskę oraz zainteresowanie o zdrowie Pacjenta, a także okazuje szacunek, zrozumienie i zawsze służy pomocą.

FACHOWA REHABILITACJA

Zapewniamy usługi wyspecjalizowanych fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rehabilitacji narządu ruchu
i pasją w wykonywaniu swojego zawodu.
Personel fizjoterapeutyczny stale  podnosi swoje kwalifikacje, aby zawsze posiadać aktualną wiedzę. Doświadczenie, pasja do zawodu, indywidualne podejście do Pacjenta, uśmiech i uprzejmość na każdym etapie rehabilitacji daje wspaniałe efekty terapii.

CERTYFIKOWANY SPRZĘT MEDYCZNY

Usługi fizjoterapeutyczne wykonywane są na najwyższym poziomie, z użyciem zaawansowanych technologicznie urządzeń.  Wszystkie urządzenia są certyfikowanymi wyrobami medycznymi, zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania zarówno dla Pacjenta jak i terapeuty. Zabiegi dostosowane są do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Nieustannie unowocześniamy bazę zabiegową i dostosowujemy się do wysokich standardów jakościowych ISO.

NATURALNE SUROWCE

Na terenie gminy Goczałkowice – Zdrój występują naturalne źródła wód leczniczych oraz naturalne złoża borowiny. Oferujemy bogatą gamę zabiegów z wykorzystaniem naturalnych surowców: solanki i borowiny.
Zachęcamy do skorzystania z kąpieli, okładów i fasonów borowinowych, jak również kąpieli solankowych, gdyż działają one dobroczynnie na nasz organizm wywołując w tkankach  istotne i ważne procesy przeciwzapalne, odżywcze  regeneracyjne i relaksujące.

WSZYSTKO POD JEDNYM DACHEM

Posiadamy pokoje dwuosobowe z pełnym węzłem sanitarnym, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Baza zabiegowa dostępna jest w tym samym budynku, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Dysponujemy dwoma windami i podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Zadbaliśmy o to, aby zlikwidować wszystkie bariery architektoniczne. Serwujemy kuchnię domową dostosowaną do zaleceń dietetycznych. Dla Pacjentów dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi.

DOBRA LOKALIZACJA

Uzdrowisko Gwarek położone jest w województwie śląskim 40 km od Katowic i 10 km od Bielska – Białej, na malowniczym terenie niedaleko Beskidu Śląskiego. Płaski i malowniczy teren w scenerii widocznego Beskidu Śląskiego i Żywieckiego sprzyja spacerom i wypoczynkowi. Uzdrowisko otoczone jest przepięknym parkiem zdrojowym.  Teren w pobliżu uzdrowiska jest bardzo dobrze rozwinięty komunikacyjnie. Dojechać można pociągiem (Stacja Goczałkowice – Zdrój) i samochodem drogą DK–1.


Opinie

Maria

Dziś zawiozłam mamę. Panie pielęgniarki 5 piętro-super, pani doktor 7 piętro-super. Obsługa zabiegowa przemiła-młodzież wspaniała. Tylko te windy:).

Witam, Wróciłem z Gwarka jestem bardzo zadowolony polecam wszystkim. Przemiła kadra medyczna, jedzenie smaczne, po prostu super.

Piotr

Natalia

REWEACJA 😉 Polecam. Obsługa przesympatyczna 🙂 Rehabilitacja na najwyższym poziomie. Jedzonko aż za dobre 😉

Skip to content